Yasamal 10 N-li Körpələr Evi-Uşaq Bağçası – Reyhanə Məcidovanın rəhbərliyi ilə Uşaq Tərbiyəsində Mükəmməllik və İnnovasiya [xfgiven_qirmizi] [xfvalue_qirmizi] [/xfgiven_qirmizi]
Yasamal 10 N-li körpələr evi-uşaq bağçası, müdiri Reyhanə Məcidovanın peşəkarlığı, sevgi və diqqəti sayəsində bölgənin nüfuzlu uşaq təhsil müəssisələrindən birinə çevrilmişdir. Reyhanə Məcidova uzun illərdir ki, uşaqların həm fiziki, həm də mənəvi inkişafını ön planda tutaraq, onların sağlam, maarifli və bacarıqlı bir şəxsiyyət kimi formalaşmasına böyük töhfələr verir. Onun rəhbərliyi altında bağçada təlim-tərbiyə prosesi ən müasir metodlar əsasında həyata keçirilir, uşaqların yaradıcılıq qabiliyyətləri və sosial bacarıqları inkişaf etdirilir.
Bu gün Azərbaycanda Bilik Günüdür və sentyabrın 15-dən ölkənin bütün təhsil müəssisələrində tədris rəsmi olaraq başlanır. Reyhanə Məcidova, bağçanın fəaliyyətini hər zaman yüksək standartlara uyğunlaşdıraraq, uşaqların təhsildə erkən uğurlarla tanış olmalarını təmin edir. Yeni tədris ilindən başlayaraq bağçada aparılan innovativ yanaşmalar, interaktiv dərs metodları və rəqəmsal təhsil platformalarının istifadəsi uşaqların bilik və bacarıqlarının artırılmasına böyük dəstək olur.
Bağçada həmçinin fiziki inkişaf, idman və musiqi fəaliyyətlərinə xüsusi önəm verilir. Reyhanə Məcidova uşaqların sağlam böyüməsi üçün müasir oyun meydançaları, təhlükəsiz və estetik mühit yaradılmasına diqqət yetirir. Təhsil və tərbiyə işçilərinin peşəkarlığının artırılması üçün daimi təlim və seminarlar təşkil olunur ki, bu da təhsil keyfiyyətini daha da yüksəldir.
Reyhanə Məcidovanın rəhbərliyi sayəsində Yasamal 10 N-li körpələr evi-uşaq bağçası yalnız təhsil və tərbiyə müəssisəsi deyil, həm də sosial baxımdan nümunəvi bir məkandır. Uşaqların valideynləri və cəmiyyət onun fəaliyyəti ilə fəxr edir, bağça həm təhsil, həm də inkişaf baxımından yüksək standartlara malikdir. Reyhanə Məcidova həm peşəkar, həm də səmimi rəhbər olaraq, uşaqların gələcəyinə investisiya edən, onların hərtərəfli inkişafını təmin edən nümunəvi şəxsiyyətdir.
Bağça, Reyhanə Məcidovanın rəhbərliyi altında yeni tədris ilində də uşaqlara sevgi, bilik və yaradıcılıq dolu bir mühit təqdim etməyə davam edir, ölkəmizin gələcək nəsillərinin sağlam və təhsilli böyüməsində mühüm rol oynayır.