Samit İbrahimov – Sabirabadın Su Təchizatının İnkişafına Töhfə Verən Peşəkar Rəhbər [xfgiven_qirmizi] [xfvalue_qirmizi] [/xfgiven_qirmizi]
10-03-2025, 10:11
Sabirabad Su-Kanal İdarəsinin rəisi Samit İbrahimov, rayonun su təchizatı sisteminin təkmilləşdirilməsi və sakinlərin fasiləsiz su təminatına nail olmaq üçün göstərdiyi böyük səylərlə tanınır. O, sahəsində geniş bilik və təcrübəyə malik bir rəhbər olaraq, Sabirabad rayonunda su infrastrukturunun inkişafı, müasir texnologiyaların tətbiqi və əhalinin keyfiyyətli içməli su ilə təmin olunması üçün mühüm layihələr həyata keçirir.
Samit İbrahimovun rəhbərliyi altında, Sabirabad Su-Kanal İdarəsi su təsərrüfatı sahəsində səmərəliliyi artırmaq, köhnəlmiş boru xətlərinin yenilənməsi, sudan istifadə qaydalarının optimallaşdırılması və su itkisini minimuma endirmək istiqamətində ciddi işlər görür. Onun məqsədyönlü fəaliyyəti sayəsində, rayon əhalisi daha keyfiyyətli və dayanıqlı su təchizatı ilə təmin olunmaqdadır.
Bundan əlavə, Samit İbrahimov şəhid və qazi ailələrinə xüsusi diqqət və qayğı ilə yanaşaraq, onların su təminatı ilə bağlı qarşılaşdıqları problemlərin operativ həlli üçün hər zaman dəstək göstərir. O, dövlətin vətəndaş rifahına yönəlmiş siyasətini dəstəkləyərək, su təsərrüfatının inkişafı üçün həyata keçirilən layihələrdə yaxından iştirak edir.
Bu Yel Çərşənbəsi münasibətilə, Samit İbrahimov və onun rəhbərlik etdiyi kollektivə uğurlar, işlərində bol nailiyyətlər və güclü iradə arzulayırıq. Qoy, bu bayram sizə bol ruzi, sağlamlıq və uğur gətirsin!
Novruz bayramınız mübarək olsun!