"Palma"da Siz sağlam və tam dəyərli istirahət üçün zəruri olan hər şeyi tapacaqsınız
Bəli, yaxın-uzaq tariximizin hər dönəmində xalqımıza başucalığı gətirən, qürurlu adları ilə hər kəs tərəfindən sevilən neçə-neçə Vətən övladları olub ki, onlar atdıqları addımları ilə şanlı tariximizdə silinməz izlər buraxıblar. Çünki, Azərbaycan xalqına məxsus yüksək insani keyfiyyət, əxlaqi və mənəvi dəyərlər, həmçinin digər göstəricilər var ki, bu da xalqımızın yüksək ad daşıyıcısı olduğunu sübuta yetirir. Unutmaq olmaz ki, xarakterik xüsusiyyətində sədaqətli, əliaçıq, səxavətli olmağı bacaran, həmçinin xalqının və doğma Vətəninin yolunda özünü sipər etməyə qadir olan övladları tarix az-az yetişdirsə də, onların içərisində mayak olanlar, məhz öz şəxsi keyfiyyətləri və cəmiyyətdə tutduqları mövqelərə görə seçilən olurlar. Haqqında bəhs etdiyimiz, hansı ki, əsl xalq sevgisini qazanan, xeyirxah əməlləri, yüksək insani keyfiyyəti, vətənpərvərlik hissinin coşqusu ilə ad-san çıxaran vətən övladlarından biri də "PALMA" İstirahət Mərkəzinin rəhbəri Qəndalı Məmmədovdur.
"PALMA" İstirahət Mərkəzinin rəhbəri Qəndalı Məmmədov qazilərin, şəhid ailələrinin, veteranların yaxın dostudur. Şəhid ailələri, qazilər, həmçinin müharibə veteranları daim Qəndalı Məmmədovun diqqətindədir. “Bütün bayramlarda və əlamətdar günlərdə onlara baş çəkir, qayğıları ilə maraqlanır, hər cür maddi-mənəvi dəstək göstərilir. Onların heç bir müraciətini geri çevirməyən Qəndalı Məmmədov səlahiyyətləri çərçivəsində hər cür köməklik göstərməyə həmişə hazırdır.
"PALMA" İstirahət Mərkəzinin rəhbəri Qəndalı Məmmədov Ulu Öndər Heydər Əliyev siyasi kursunu daima dəstəkləmiş və bu uğurlu siyasətin layiqli davamçısı, Müzəffər Ali Baş Komandan, Prezident İlham Əliyevin yürütdüyü daxili və xarici siyasətinə dəstək olmuşdur. Qəndalı Məmmədov - “Əl tutmaq Əlidən qalıb” atalar məsəlini həmişə sadiq olaraq, fəaliyyəti göstərdiyi dövrdə hər zaman şəhid ailələri, müharibə əlillərinə, aztəminatlı ailələrə maddi və mənəvi dəstəyini əsirgəməmişdi.
Palma Oteli 2001-ci ildən etibarən Nabranda söyüd, meşə, çinar və şam ağaclarının kölgəsində, quşların nəşələndirdiyi gül baxçasında bütün ehtiyaclarınızı qarşılayacaq, çalışanları ilə qonaqlara yüksək xidmət göstərən gözəl bir istirahət mərkəzidir.
"Palma" İstirahət Mərkəzi Azərbaycan Respublikasının füsunkar guşələrindən biri olan Nabran zonasında, Xəzər dənizinin sahilində yerləşir. "Palma"da Siz sağlam və tam dəyərli istirahət üçün zəruri olan hər şeyi tapacaqsınız. Dəniz suyu, təmiz hava və ecazkar, möcüzəli təbiət Sizin məzuniyyətinizi unudulmaz təəssüratlarla doldurmaqla yanaşı, səhhətinizi möhkəmləndirməkdə yardımçınız olacaq.
Otelin ümumi sahəsi 7.72 hektar təşkil edir ki, bunun da 1.44 hektarını nadir ağac növlərindən ibarət qeyri-adi gözəl meşə tutur. Otelimizdə 43 kottec və ümumi bir gecədə 287 qonağı qəbul edən nömrələr mövcuddur. Palma Oteli ilə çimərlik arasında 500 m məsafə vardır. Hava limanına qədər olan məsafə isə 225 km-dir.
"Palma"da Siz sağlam və tam dəyərli istirahət üçün zəruri olan hər şeyi tapacaqsınız. Dəniz suyu, təmiz hava və ecazkar, möcüzəli təbiət sizin məzuniyyətinizi unudulmaz təəssüratlarla doldurmaqla yanaşı, səhhətinizi möhkəmləndirməkdə yardımçınız olacaq. Düşərgənin qonaqları çoxsaylı ağaclar, güllər və fəvvarələrin əhatəsində yerləşən rahat və gözəl kotteclərdə istirahət etmək imkanına malikdir.
Meşə zolağının ərazisində inşa edilmiş "Ocaqbaşı" restoranı kənd üslubunda dizayn olunmuşdur. Mükəmməl servisi ilə fərqlənən “Ocaqbaşı” restoranının menyusunda Azərbaycan mətbəxinin ən gözəl yemək növləri yer alır.
Bundan əlavə Palma istirahət mərkəzində kafe, mağaza, diskoteka, futbol stadionu, uşaqlar üçün əyləncə mərkəzi, 250 nəfərlik banket zalı, həmçinin yüksək səviyyəli 120 nəfərlik konfrans zalı və.s dəyərli müştərilərin xidmətinə açıqdır.
Almaniya və Türkiyə istehsalı olan etibarlı və eletronik təmizləyici sistemlə təchiz edilmis geniş və rahat 2 ədəd hovuz daim sizin ixtiyarınızdadır. Hovuzlardan biri 275 m2, digəri 2200 m2 genişlikdədir. Hər 2 hovuzun yanında uşaqlar üçün hovuz mövcuddur. Böyük hovuzun yanında ayrıca olaraq “Aquapark” vardır.
Komfortlu və Rahat Nömrələr! Hər şey Sizin ideal istirahətiniz üçün!
Müştərilərin xidmətinə 43 müasir tipli bir, iki və üç mərtəbəli kottec verilmişdir. Bu kotteclərdə gün ərzində ümümilikdə 287 qonağı yerləşdirmək mümkündür.Otaqların çeşidləri qonaqlara geniş seçim imkanı verir.
Böyük hovuzun kənarında yeni inşa edilmiş 2 ədəd 3 mərtəbəli kotteclərin hər biri 6 nomrədən (nomrələrin hər biri qonaq və yataq otağından) ibarətdir. Otaqlar Avropa standartlarına uyğun olaraq 2 nəfərin istirahəti uçün təchiz olunmuşdur.
Otaq alternativləri: 2 və 4 nəfərlik Standart Otaqlar, 5, 6 və 7 nəfərlik Ailə Otaqları, 2 nəfərlik 2 otaqlı süitler. Bütün otaqlar bağça mənzərəlidir.
Yerləşmə Tipi: Tam pansion və ya yalnız nahar daxil
Otaq növlərimiz aşağıdakılardan ibarətdir:
2 nəfərlik bir otaqdan ibarət 48 nömrə.
2 ikinəfərlik yataq otağı və 1 yemək otağından ibarət 14 nömrə.
Hər mərtəbədə 2 yataq 1 qonaq otağı olan 3 mərtəbəli binalarda 12 nömrə.
4 nəfərlik 2 otaqdan ibarət 14 nömrə.
5 nəfərlik 3 otaqdan ibarət 12 nömrə.
6 nəfərlik 5 ailə kotteci.
Otaq Xüsusiyyətləri: Balkon, kiçik soyuducu, Split Kondisyoner, Telefon, peyk TV, Duş, Saç Qurutma maşını, Otaq Xidməti, mebel dəsti daxili telefon sanitar qovşağı, isitmə sistemi, Wi-Fi.
Siz və sizin ailəniz üçün yüksək səviyyəli xidmət
Konfrans zalı:
Otelimizdə şirkət toplantıları və seminarların keçirilməsi üçün şəhər mühitindən uzaq və ideal konfrans zalımız mövcuddur.
Konfrans zalı aşağıdakılar ilə təchiz olunmuşdur: