“Zumrud Residence “ – “Premium “ yaşamın yeni ünvanı
Heydər Əliyev Mərkəzi və Konqress mərkəzə paralel inşa edilmiş Zumrud Residence 4 ha ərazidə yerləşməklə, 7 binadan ibarət premium yaşayış kompleksidir.
Kompleksin fasad izolyasiyası daş yunu və fasad boya olmaqla, vitraj model panoram pəncərələrlə, bloklar kermoqranit və mərmərlə dizayn olunmuşdur.
Hər blok girişində yük və sərnişin olmaqla, Tailand istehsalı Mitsubishi Electric markalı liftlər yerləşdirilmişdir. Nəzərinizə çatdıraq ki, bu liftlər sürəti və səssizliyi ilə öndədir. Kompleksə və bloklara giriş, çıxış kodlaşdırma sistemi ilə mümkündür. Sakinlərimizin təhlükəsizliyi üçün kompleksdə kənar şəxslərə və maşınlara giriş məhdudiyyəti vardır.
Kompleksin daxili infrastrukturuna nələr daxildir?
7/24 mühafizə və reseption xidməti, 360° panoramik gecə görünüşlü kamera, dekorativ fəvvarə, qapalı hovuz, gözəllik mərkəzi, fitness zal, spa mərkəz, futbol meydançası, açıq havada idman guşəsi, Bravo supermarket, aptek, Evrika Montessori tədris bağçası, Evrika liseyi, 4 ha ərazini əhatə edən avtoparking və digər önəmli iaşə obyektləri.
Qapalı şəhərcik üslubunda inşa edilmiş, ideal lokasiyaya sahib, unikal paytaxt layihəmiz şəhərin prestijli ərazisində, Heydər Əliyev Mərkəzinin yaxınlığında, Nərimanov ray., Təbriz və K.Rəhimov küçələrinin kəsişməsində yerləşir. Premium seqment sinfinin tələblərinə müvafiq olaraq inşa edilmiş Zumrud Residence incəliklə düşünülmüş və peşəkar heyyətimizin səyi nəticəsində ərsəyə gəlmiş füsünkar bir layihədir.
Zumrud Residence də, hazır layihədə 12 aylıq %-siz daxili kreditlə ala biləcəyiniz premium mənzillər hər birinizin yolunu gözləyir. Sakinlərimizin xoş anlarına şahidlik etmək bizim komandanı çox sevindirir. Siz də premium layihədə, tam hazır kompleksdə sakin olmaq arzusundasınızsa, vaxt itirmədən tək şəxsiyyət vəsiqəsi ilə ofisimizə gəlin, Zümrüdün gözəlliklərinə canlı şahid olun.