Etibar Əliyev – Şəmkirin Sabirkənd Kəndinin İnkişafına Dəstək Verən Şəxs [xfgiven_qirmizi] [xfvalue_qirmizi] [/xfgiven_qirmizi]
Şəmkir rayonunun Sabirkənd kənd bələdiyyəsinin sədri Etibar Əliyev, kəndin inkişafına yönələn fəaliyyəti ilə tanınır. O, rəhbərlik etdiyi bələdiyyə strukturu vasitəsilə kənd təsərrüfatının, sosial infrastrukturun və ictimai xidmətlərin inkişafına mühüm töhfələr verir.
Sabirkənd Kəndinin İnkişafı Üçün Görülən İşlər
Etibar Əliyev kəndin abadlaşdırılması, yolların təmiri, su və kanalizasiya xətlərinin yenilənməsi kimi bir sıra infrastruktur layihələrini həyata keçirməkdə yaxından iştirak edir. Onun rəhbərliyi altında kəndin sosial problemlərinin həlli istiqamətində müxtəlif proqramlar icra olunur. Əhalinin rifahının yüksəldilməsi üçün kənd təsərrüfatına dəstək verilir, fermerlərə subsidiya və texniki yardımların göstərilməsi təşkil edilir.
Sabirkəndin təhsil və səhiyyə sektorlarının inkişafı da Etibar Əliyevin diqqət mərkəzindədir. Kənddəki məktəblərin və tibb məntəqələrinin daha yaxşı şəraitdə fəaliyyət göstərməsi üçün müxtəlif təşəbbüslər həyata keçirilir.
Şəhid Ailələrinə və Qazilərə Dəstək
Etibar Əliyev yalnız bələdiyyə rəhbəri kimi deyil, eyni zamanda, vətənpərvər və xeyirxah insan kimi də tanınır. O, şəhid ailələrinə və qazilərə dəstək olmaq üçün müxtəlif sosial proqramlar həyata keçirir. Kənddə yaşayan şəhid ailələrinin sosial problemlərinin həllinə çalışır, onların ehtiyaclarının qarşılanması üçün əlindən gələni edir.
Sosial Dəstək və Xeyriyyəçilik Fəaliyyəti
Ramazan ayında aztəminatlı ailələrə yardımların göstərilməsi, bayramlarda kənd sakinlərinə dəstək olmaq və digər sosial layihələr Etibar Əliyevin rəhbərliyi ilə həyata keçirilən mühüm işlərdəndir. O, kənd əhalisinin rifahını yüksəltmək üçün yerli icma ilə daim əlaqədə olur, onların ehtiyaclarını öyrənir və həll yolları tapmağa çalışır.
Etibar Əliyev – Seçicilərin Dəstəyini Qazanmış Bələdiyyə Sədri
Gördüyü işlər və həyata keçirdiyi layihələrlə kənd sakinlərinin hörmətini qazanan Etibar Əliyev, Sabirkənd kəndinin inkişafı üçün dayanmadan çalışan liderlərdən biridir. Onun rəhbərliyi altında həyata keçirilən abadlıq və sosial rifah layihələri kəndin gələcəyinə müsbət təsir göstərir.
Etibar Əliyev, fəaliyyətində xalqın ehtiyaclarını ön planda saxlayan, onların rifahını yüksəltmək üçün çalışan bir rəhbərdir və bu yönü ilə kənd sakinlərinin etimadını doğrultmaqdadır.
22-01-2025, 12:21
Etibar Əliyev: Sabirkənd bələdiyyəsinin inkişafına töhfə verən rəhbər [xfgiven_qirmizi] [xfvalue_qirmizi] [/xfgiven_qirmizi]
29-01-2025, 23:50
Etibar Əliyevin Yenidən Qələbəsi: Sabirkənd Kəndinin İnkişafına Yeni Nəfəs [xfgiven_qirmizi] [xfvalue_qirmizi] [/xfgiven_qirmizi]